hokejPřidat do mých lig
tenisPřidat do mých lig
atletikaPřidat do mých lig
Muži - desetiboj: 1. Warner (Kan.) 8797 (100 m: 10,14 - dálka: 793 - koule: 14,92 - výška: 203 - 400 m: 47,92 - 110 m př.: 13,48 - disk: 48,24 - tyč: 490 - oštěp: 58,62 - 1500 m: 4:38,65), 2. Victor (Gren.) 8447 (10,72 - 742 - 16,28 - 200 - 48,85 - 14,66 - 54,85 - 470 - 63,93 - 4:55,00), 3. Ehammer (Švýc.) 8377 (10,46 - 845 - 14,42 - 203 - 48,44 - 13,75 - 36,98 - 510 - 55,98 - 5:08,51), ...11. Doubek (ČR) 7817 (10,79 - 714 - 13,45 - 197 - 49,18 - 15,08 - 42,31 - 460 - 56,87 - 4:36,09).
Ženy - sedmiboj: 1. Vetterová (Niz.) 6693 (100 m př.: 13,28 - výška: 174 - koule: 14,88 - 200 m: 23,76 - dálka: 647 - oštěp: 59,81 - 800 m: 2:21,56), 2. Suleková (Pol.) 6429 (13,61 - 192 - 13,79 - 23,86 - 628 - 38,66 - 2:13,80), 3. Grimmová (Něm.) 6323 (13,95 - 180 - 14,96 - 24,62 - 631 - 44,44 - 2:15,83).
volejbalPřidat do mých lig
Muži
O 3. místo: Brouwer, Meeuwsen (3-Niz.) - Herrera, Gavira (16-Šp.) 2:0 (23, 19).
17:00 finále Perušič, Schweiner (1-ČR) - Mol, Sörum (6-Nor.).
Ženy
Finále: Müllerová, Tillmannová (14-Něm.) - Talita, Rebecca (4-Braz.) 2:0 (18, 16).
O 3. místo: Hüberliová, Brunnerová (13-Švýc.) - Heidrichová, A. Vergé-Dépréová (11-Švýc.) 2:0 (16, 18).
motorismusPřidat do mých lig
MX1
1. jízda: 1. Nagl (Něm./KTM) 35:28,960, 2. Locurcio (Ven./KTM) -42:240, 3. Jošt (SR/KTM) -51,540.
2. jízda: 1. Nagl 34:58,637, 2. Jošt -56,986, 3. Repčák (SR/KTM) -1:03,938.
Celkově: 1. Nagl 50, 2. Jošt 42, 3. Repčák 34.
Průběžné pořadí MČR (po 2 závodech): 1. Nagl 100, 2. Repčák 72, 3. Krč (KTM) 63.
MX2
1. jízda: 1. Kohút (SR/KTM) 30:10,370, 2. Dušek (GasGas) -10,859, 3. Venhoda (Husqvarna) -12,363.
2. jízda: 1. Kohút 31:24,220, 2. Dušek -21,310, 3. Venhoda -29,690.
Celkově: 1. Kohút 50, 2. Dušek 44, 3. Venhoda 40.
Průběžné pořadí MČR (po 2 závodech): 1. Dušek 89, 2. Wagenknecht (Husqvarna) 80, 3. Venhoda 76.
1. Pérez (Mex./Red Bull) 1:56:30,265, 2. Sainz (Šp./Ferrari) -1,154, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -1,491, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -2,922, 5. Russell (Brit./Mercedes) -11,968, 6. Norris (Brit./McLaren) -12,231, 7. Alonso (Šp./Alpine) -46,358, 8. Hamilton (Brit./Mercedes) -50,388, 9. Bottas (Fin./Alfa Romeo) -52,525, 10. Vettel (Něm./Aston Martin) -53,536.
Nejrychlejší kolo: Norris.
Průběžné pořadí MS (po 7 z 22 závodů): 1. Verstappen 125 b., 2. Leclerc 116, 3. Pérez 110, 4. Russell 84, 5. Sainz 83, 6. Hamilton 50, 7. Norris 48, 8. Bottas 40, 9. Ocon (Fr./Alpine) 30, 10. Magnussen (Dán./Haas) 15.
Pohár konstruktérů: 1. Red Bull 235, 2. Ferrari 199, 3. Mercedes 134, 4. McLaren 59, 5. Alfa Romeo 41, 6. Alpine 40, 7. Alpha Tauri 17, 8. Haas 15, 9. Aston Martin 7, 10. Williams 3.
Moto3: 1. García 39:43,214, 2. Guevara (oba Šp./GasGas) stejný čas, 3. Suzuki (Jap./Honda) -0,012, 4. Migno (It./Honda) -0,137, 5. Jamanaka (Jap./KTM) -0,234, 6. Rossi (It./Honda) -0,999.
Průběžné pořadí (po 8 z 21 závodů): 1. García 137, 2. Guevara 109, 3. Masiá (Šp./KTM) 95, 4. Foggia (It./Honda) 95, 5. Sasaki (Jap./Husqvarna) 75, 6. Migno 71.
Moto2: 1. Acosta (Šp./Kalex) 39:35,930, 2. Roberts (USA/Kalex) -4,051, 3. Ogura (Jap./Kalex) -6,749, 4. Arbolino (It./Kalex) -12,312, 5. A. Fernández (Šp./Kalex) -12,327, 6. Dixon (Brit./Kalex) -12,513, ...13. Salač (ČR/Kalex) -17,254.
Průběžné pořadí (po 8 z 21 závodů): 1. Vietti (It./Kalex) 108, 2. Ogura 108, 3. Canet (Šp./Kalex) 89, 4. Roberts 86, 5. Arbolino 83, 6. A. Fernández 80, ...22. Salač 8.
MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 41:18,923, 2. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,635, 3. A. Espargaró (šp./Aprilia) -1,983, 4. Zarco (Fr./Ducati) -2,590, 5. Bezzecchi -3,067, 6. Marini (oba It./Ducati) -3,875.
Průběžné pořadí (po 8 z 21 závodů): 1. Quartararo 122, 2. A. Espargaró 114, 3. Bastianini (It./Ducati) 94, 4. Bagnaia 81, 5. Zarco 75, 6. Rins (Šp./Suzuki) 69.
MXGP
1. jízda: 1. Renaux (Fr./Yamaha) 34:36,213, 2. Gajser (Slovin./Honda) -3,516, 3. Prado (Šp./GasGas) -5,406.
2. jízda: 1. Renaux 34:39,757, 2. Coldenhoff (Niz./Yamaha) -3,196, 3. Bogers (Niz./Husqvarna) -6,772.
GP celkově: 1. Renaux 50, 2. Coldenhoff 38, 3. Bogers 38.
Průběžné pořadí MS (po 9 z 20 závodů): 1. Gajser 404, 2. Renaux 338, 3. Seewer (Švýc./Yamaha) 292.
MX2
1. jízda: 1. Vialle (Fr./KTM) 35:50,123, 2. Längenfelder (Něm./GasGas) 14,280, 3. Rubini (Fr./Honda) -17,620, ...16. Polák (ČR/Honda) -2:03,453, 18. Terešák (ČR/KTM) -1 kolo.
2. jízda: 1. Vialle 35:10,641, 2. Geerts (Belg./Yamaha) -10,923, 3. Längenfelder -18,624, , ...16. Polák -1:46,746, 23. Terešák -17 kol.
GP celkově: 1. Vialle 50, 2. Längenfelder 42, 3. Geerts 34, ...17. Polák 10, 22. Terešák 3.
Průběžné pořadí MS (po 9 z 20 závodů): 1. Vialle 382, 2. Geerts 372, 3. Längenfelder 287, ...20. Polák 54, 23. Terešák 34.
cyklistikaPřidat do mých lig
Závěrečná 21. etapa ve Veroně (časovka na 17,4 km): 1. Sobrero (It./BikeExchange-Jayco) 22:24, 2. Arensman (Niz./DSM) -23, 3. Van der Poel (Niz./Alpecin-Fenix) -40, 4. Mollema (Niz./Trek-Segafredo) -1:08, 5. Tulett (Brit./Ineos Grenadiers) -1:12, 6. Schmid (Švýc./Quick-Step-Alpha Vinyl) -1:17, 7. Cort (Dán./EF Education-EasyPost) -1:18, 8. Foss (Nor./Jumbo-Visma) -1:19, 9. Hepburn (Austr./BikeExchange-Jayco),10. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers) oba -1:24, ...26. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -1:52.
Konečné pořadí: 1. Hindley (Austr./Bora-hansgrohe) 86:31:14, 2. Carapaz -1:18, 3. Landa (Šp./Bahrajn Victorious) -3:24, 4. Nibali (It./Astana) -9:02, 5. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious) -9:14, 6. Hirt -9:28, 7. Buchmann (Něm./Bora-hansgrohe) -13:19, 8. Pozzovivo (It./Intermarché-Wanty-Gobert) -17:29, 9. Carthy (Brit./EF Education-EasyPost) -17:54, 10. López (Šp./Trek-Segafredo) -18:40.
Bodovací soutěž: 1. Démare (Fr./Groupama-FDJ) 254, 2. Gavirit (Kol./SAE Team Emirates) 136, 3. Cavendish (Brit./Quick-Step-Alpha Vinyl) 132, ...35. Hirt 24.
Vrchařská soutěž: 1. Bouwman (Niz./Jumbo-Visma) 294, 2. Ciccone (It./Trek-Segafredo) 163, 3. Covi (It./SAE Team Emirates) 102, ...10. Hirt 57.
Mladí jezdci: 1. López 86:49:54, 2. Buitrago (Kol./Bahrajn-Victorious) -5:43, 3. Sivakov (Fr./Ineos-Grenadiers) -23:03.
Týmy: 1. Bahrajn-Victorious, 2. Bora-hansgrohe, 3. Ineos-Grenadiers.
6. etapa (149,3 km): 1. Kristoff (Nor.) 3:28:52, 2. Vernon (Brit.), 3. Pedersen (Dán.) všichni stejný čas, ...74. Schlegel -2:39, 88. Černý (oba ČR) nedokončil.
Konečné pořadí: 1. Evenepoel (Belg.) 25:19:11, 2. Vine -56, 3. Plapp (oba Austr.) -1:30, ...55. Schlegel -36:57.
baseballPřidat do mých lig
kanoistikaPřidat do mých lig
500 m
Muži:
C1: 1. M. Fuksa (ČR) 1:47,43, 2. Chirila (Rum.) -1,32, 3. Glazunow (Pol.) -1,93, ...6. P. Fuksa (ČR) -3,73.
C2: 1. Kitewski, Sliwiński (Pol.) 1:42,39.
C4:1. Polsko 1:35,39.
K1: 1. Pimenta (Portug.) 1:39,18.
K2: 1. Ribeiro, Baptista (Portug.) 1:29,72.
K4: 1. Ukrajina 1:19,39, ...8. ČR (Špicar, Šlouf, Vorel, Havel) -3,51.
Ženy
C1: 1. Četverikovová (Ukr.) 2:08,22.
C2: 1. Duboysová, Seguraová (Kuba) 1:58,44.
C4: 1. Kanada 1:50,24.
K1: 1. Carringtonová (N. Zél.) 1:48,36.
K2: 1. Paszeková, Hakeová (Něm.) 1:41,81.
K4: 1. Polsko 1:31,62, ...8. ČR (Zárubová, B. Betlachová, E. Betlachová, Házová) -5,00.
Mix:
C2: 1. Jensenová, Plomteux (Kan.) 1:48,95.
K2: 1. Portelaová, Pimenta (Portug.) 1:35,03.
1000 m
Muži
K1: 1. Pimenta 3:27,91, 2. Green (Austr.) -1,46, 3. Peters (Belg.) -1,90, 4. Dostál (ČR) -2,83.
C1: 1. M. Fuksa 3:55,60, 2. Chirila -0,62, 3. Altuchov (Ukr.) -2,54.
C2: 1. Brendel, Hecker (Něm.) 3:36,53, ...4. Hrabal, Zalubil (ČR) -4,63.
200 m
Muži
K1: 1. Menning (Švéd.) 35,25.
Ženy
K1: 1. Ostermanová (Slovin.) 41,03.
K2: 1. Puttová, Kolodziejczyková (Pol.) 37,44.
C1: 1. Duboysová 46,85.
C2: 1. Duboysová, Seguraová 43,84, ...8. Veverková, Malíková (ČR) -5,81.
5000 m
Muži
C1: 1. Cordova (Kuba) 24:03,62.
K1: 1. Pimenta (Portug.) 21:29,54, ...8. M. Sobíšek (ČR) -1:26,62.
Ženy
C1: 1. Li Li (Čína) 28:00,80, ...6. Malíková, 9. Veverková (obě ČR) obě staženy.
K1: 1. Fernándezová (Šp.) 24:17,22.
(par 70)
1. Burns 271 (71+68+67+65) v rozstřelu na první dodatečné jamce, 2. Scheffler 271 (66+65+68+72), 3. Todd 272 (68+68+65+71), 4. Finau 273 (71+68+67+67), Riley 273 (67+67+70+69), Stallings (všichni USA) 273 (67+64+70+72)
1. Perez (Fr.) 275 (67+70+69+69) v rozstřelu na 4. dodatečné jamce, 2. Cox (Austr.) 275 (70+67+70+68), 3. Meronk (Pol.) 276 (68+68+72+68), 4. Schneider (Něm.) 277 (67+71+71+68), 5. Söderberg (Švéd.) 278 (71+68+68+71) a Wallace (Angl.) 278 (69+67+70+72).
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži:
C1: 1. Savšek (Slovin.) 100,44 (0 trest. sekund), 2. Tasiadis (Něm.) -0,57 (0), 3. Trave (Šp.) -1,73 (0), ...v semifinále 20. Rohan (ČR).
Ženy:
C1: 1. Franklinová (Brit.) 113,35 (0), 2. Delassusová (Fr.) -1,72 (0), 3. Fišerová -2,42 (0), ...8. G. Satková (obě ČR) -14,56 (2).
Extrémní slalom
Muži: 1. Rohrer (Švýc.), 2. Leitner, 3. Oschmautz (oba Rak.), ...Přindiš (ČR) vyřazen v semifinále.
Ženy: 1. Fišerová (ČR), 2. Franklinová (Brit.), 3. Novaková (Slovin.), ...A. Galušková (ČR) - vyřazena ve čtvrtfinále.
veslováníPřidat do mých lig
Muži
Skif: 1. Zeidler (Něm.) 6:58,48.
Skif lehkých vah: 1. Vyvey (Belg.) 7:08,07.
Dvojskif: 1. M. Sinkovič, V. Sinkovič (Chorv.) 6:09,26, ...finále B: 2. Cincibuch, Podrazil (ČR) 6:19,31.
Dvojskif lehkých vah: 1. Schäuble, Ireland (Švýc.) 6:19,86, ...3. Vraštil, Šimánek (ČR) 6:22,04.
Dvojka bez korm.: 1. Wynne-Griffith, George (Brit.) 6:19,91.
Čtyřka bez korm.: 1. Británie 6:05,76, ...finále C: 1. ČR (Kapa, Mach, Baranivskyj, Kincl) 6:05,94.
Párová čtyřka: 1. Čína 6:00,52, ...finále B: 3. ČR (Zima, Neděla, Šišma, Fleissner) 6:03,59.
Osma: 1. Británie 5:33,38.
Ženy
Skif: 1. Florijnová (Niz.) 7:33,70, ...5. Antošová 7:51,27, finále B: 3. Šantrůčková (obě ČR) 7:44,02.
Skif lehkých vah: 1. Jonesová (USA) 7:58,57.
Dvojskif: 1. De Jongová, Youssifouová (Niz.) 6:46,69.
Dvojskif lehkých vah: 1. Craigová, Arlettová (Brit.) 6:53,15, ...6. Činková, Neuhortová (ČR) 7:10,90.
Dvojka bez korm.: 1. Fordová, Boothová (Brit.) 7:04,32, ...finále B: 1. Novotníková, Flamíková (ČR) 7:14,28.
Párová čtyřka: 1. Nizozemsko 6:29,76.
Čtyřka bez korm.: 1. Británie 6:34,90.
Osma: 1. Nizozemsko 6:16,03.
triatlonPřidat do mých lig
Muži: 1. J. Brownlee (Brit.) 54:08, 2. Messias (Braz.) -16, 3. Richard (Fr.) -27, ...7. Grebík -1:09, 44. Martin (oba ČR) -5:36.
Ženy: 1. Dodetová (Fr.) 1:00:31, 2. Derronová (Švýc.) -4, 3. Baptistaová (Braz.) -5, ...Kuříková (ČR) nedokončila.